wiejskie inspiracje
W odwiedzinach

Wiejskie inspiracje – cała prawda o nich.

Wiejskie inspiracje

Pewni ludzie, a dokładnie Adam i Agata postanowili przeprowadzić się na wieś, kupić dom i prowadzić wiejskie życie. Mają psa, kota, stodołę i uprawiają wiele owoców i warzyw. Jak wygląda ich życie można śledzić na ich blogu, fb czy YT. Do wyboru do koloru.

Wyglądają na szczęśliwych, spełnionych, sprawiają wrażenie dobrych ludzi, osób, które wiedzą co robią.

Czy tak naprawdę jest?

Dużo by o tym opowiadać. Skorzystałam z ich zaproszenia i odwiedziłam Wiejskie inspiracje. Co zastałam i kogo?

To było zaskakujące, bo to to są super normalni ludzie z ogromną pasją, umiejętnościami, bardzo pracowici, kochający to co robią. Oni nie tylko mówią jak może wyglądać życie na wsi, oni dokładnie tak samo żyją jak pokazują. Cały czas nie mogę psychicznie tego „ogarnąć”. Ich dobro, ciepło domowe wyczuwa się od razu. Miałam ostatnio różne doświadczenia z ludźmi i te dobre i te dużo trudniejsze, więc kiedy spotykam tyle ludzkiego wsparcia i miłości, to potrzebuję czasu, żeby się z tym oswoić. 🙂

Agata

Są niezwykle uporządkowani, zwłaszcza Agata moja inspiracja, żeby w ciągu krótkiej chwili od razu znaleźć to czego szuka. Jestem cały czas pod wrażeniem, że tak można. 🙂 Agata piecze tak niesamowicie dobry chleb, że nie jesteś w stanie się powstrzymać i nie jeść nawet po najedzeniu. Jej wiedza, porady, umiejętność planowania ogrodu, umiejętności techniczne sprawiły, że zrozumiałam dlaczego tak im to dobrze wychodzi.

Adam

Adam, człowiek do wszystkiego. Załatwi rzeczy niemożliwe i z racji siły przyciągnie nawet przesiewarkę na środek pola, a jest naprawdę duża i ciężka. 🙂 Jest mistrzem w kuchni i zawsze wyczaruje coś dobrego choć miałby tylko użyć trawy i jeszcze jednego składnika. To niesamowicie ciepła i dobra osoba.

Może też się zastanawiasz po oglądaniu ludzi na YT, czy oni tacy naprawdę są? Wiejskie Inspiracje w 100 % TAK.

Żyją zgodnie ze swoimi zasadami, nikogo nie udają. Bardzo mocno stawiają na zdrowe jedzenie i brak chemii. W swoim gospodarstwie nie używają sztucznych nawozów itp. Na wielu rzeczach się znają i w prosty sposób potrafią swoją wiedzę przekazać innym. Jeśli czegoś jeszcze nie wiedzą, to się dowiedzą.

Wiesz co mnie jeszcze zaskoczyło?

Pierwszy raz widziałam w życiu tak zielone kwiaty w domu. Tak ich piękny intensywny, zdrowy kolor, aż rzucał się w oczy. Naprawdę, nie przesadzam. Nie mogłam się na nie napatrzeć.

I tak oto wróciłam do siebie, pełna spokoju, zaopiekowana, z wieloma prezentami na wynos, czująca, że droga, którą wybrałam jest słuszna i takie życie chce wieść. 🙂

P.S. Zakochałam się nie tylko w wiejskim życiu, ale i Wiejskich Inspiracjach.

A jak wyglądają moje MARZENIA?

komentarze 4

  • Wieśniara z miasta

   Bardzo dziękuję. 🙂 Też się cieszę z odwiedzin. Tak, wieś to mój kierunek. 🙂 3majcie kciuki, żebym spełniła swoje marzenie jak najszybciej.

 • Agnieszka Żak

  Moja droga do takiego życia już się rozpoczęła. Mnóstwo lęków, czy podołam, czy dam radę. Ale jak się odwracam i patrzę na 1,5 ha zaoranego, pustego pola to wiem, że to moje miejsce na ziemi.

  • Wieśniara z miasta

   Wow, cudownie!!! Będę Ci kibicować i obserwować. Idziesz drogą, którą ja chce iść i zależy mi żeby mieć min. 1 ha. 🙂 Podziwiam, ale mimo, że nie znam Cię osobiście to wiem, że dasz radę. 🙂 Lęki zawsze będą, świetnie, że mimo wszystko się spełniasz. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *