marzenia
Plany

Bo marzenia się spełnia…

Jestem tutaj po to, aby pokazać Ci swoja drogę. Obecnie mieszkanki miasta, a za jakiś czas wsi.

Jakie są moje marzenia?

Wyobraź sobie wieś, przepiękną wieś ze wszystkimi jej kolorami, lasami, łąkami i polami. Dostrzegasz wiejski domek i obok budynki gospodarcze ze zwierzętami. Są kury, konie, psy i kozy. Do tego niesamowity warzywniak ze wszystkim co normalnie kupujesz w sklepie. Są marchewki, pomidory, ogórki, cebula, sałaty, zioła i wiele innych. To nie są zwykłe warzywa, tylko takie, które od początku do końca powstały w naturalny sposób. Obok jest sad z cudownymi owocami, które co roku dają duże plony. Dostrzegasz wiśnie, czereśnie, jabłka, gruszki, pole truskawek, arbuzy i wiele innych. Nie jesteś w stanie wszystkiego nawet nazwać.

Z lotu ptaka…

Widzisz, że po podwórku chodzą ludzie, zadowoleni i spokojni. Część to osoby, które tam pracują, ale są też inni, tacy, którzy dopiero przyjechali. To otwarte gospodarstwo do którego może przyjechać każdy. Jedzenie przygotowuje się często wspólnie, choć można też indywidualnie. Wszystko co ląduje na stole jest właśnie z tego miejsca. Żeby cokolwiek zjeść najpierw musisz wziąć wiklinowy koszyk, pójść do ogródka i sadu, zebrać i przynieść wszystko co potrzebujesz. Wiesz gdzie szukać jajek, a ser czy mleko czeka już w lodówce. Wracając zabierasz trochę ziół. Zapach jedzenia, który unosi się w wiejskim domu jest tak przyjemny, że zaczynasz lubić gotować. Jeśli masz ochotę na chleb, to wiesz, że nigdy go nie zabraknie, bo jest wypiekany na miejscu.

W domu jest dużo drewna i czujesz jego zapach, włącznie z zapachem palonego drewna w kominku, suszonych ziół, pieczonego chleba i cudownego ciasta. Tak właścicielka uwielbia piec ciasta i nie ma dnia żeby jakiegoś nie było. Tutaj czujesz się bezpiecznie, Twoja głowa „oddycha” ze spokojem. To miejsce w którym powstają nowe pomysły, relaksujesz się, masz niezwykły komfort. Nic nie musisz, ale możesz wszystko. Spotykasz wspaniałych i zupełnie innych od siebie ludzi. Zaczynasz odkrywać nowe pasje i dzielisz się z innymi swoimi umiejętnościami. Spacerujesz po okolicy, jeździsz rowerem, łowisz ryby i wiele innych rzeczy które kiedyś wydawały Ci się nudne, a są fascynujące.

Każdy dzień tutaj jest inny i niepowtarzalny. Dom jest samowystarczalny. Ma swoją studnię, rzekę nieopodal, własny prąd i wiele innych niezbędnych rzeczy. To ludzki raj na ziemi.

Takie właśnie miejsce, chcę dla siebie i Ciebie stworzyć! Czy mi się uda? Na 200 %. Kwestia tylko kiedy. 3maj za mnie kciuki i obserwuj moją drogę.

A od czego się zaczęło? Dlaczego realizuję swoje marzenia? KLIKNIJ

komentarze 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *